pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Bułgaria - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - biuro podróży Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Wakacje Bułgaria - lato 2019

Bułgaria - wszystkie oferty wakacji na Lato 2019! Bułgaria to złote piaski, ciepłe morze i zdrowa kuchnia! Oba popularne regiony: Złote Piaski i Słoneczny Brzeg to gwarancja słońca i wspaniałych wakacji także z all inclusive. Miłośnicy zabytków powinni odwiedzić Nessebar, a wielbiciele natury i mineralnych źródeł Święty Konstantyn i Elena. Dzieci będą miały co robić – bułgarskie aquaparki to szaleństwo na krętych zjeżdżalniach. Na rodzinnych wczasach proponujemy duży wybór hoteli All Inclusive, takich jak Sol Nessebar Bay Mare, a dla kochających spontaniczne wakacje oferty Last Minute.

Co warto zobaczyć w Bułgarii? Jaką wybrać miejscowość ?

Jeżeli lubisz życie nocne i szukasz na wakacjach miejsca gdzie jest co robić wybierz Słoneczny Brzeg. To miasto pełne atrakcji: restauracji, klubów, dyskotek, tawern a przy tym ma bardzo dużo hoteli w każdym standardzie także all inclusive.

Jadąc na rodzinne wczasy wybierzcie Obzor. To idealna miejscowość dla dzieci z piaszczystymi plażami i łagodnym zejściem do wody.

Szukając ciszy i spokoju warto wybrać Primorsko. Ten położony między dwoma zatokami kurort leży blisko rezerwatów przyrody gdzie jest cicho i spokojnie.

Podobnie jest w miejscowościach Święty Konstantyn i Elena. Cisza, spokój, źródła mineralne - relaksujące wakacje.

Kolejną miejscowością tętniącą życiem dzień i noc są Złote Piaski. Puby, kasyna, dyskoteki sprawiają że jest co robić w nocy, a zrelaksować się można na pięknych plażach lub w SPA.

POGODA, KLIMAT W BUŁGARII

Wczasy w Bułgarii najlepiej jest spędzać od czerwca do września. Jest wtedy najcieplej - temperatura powietrza powyżej 25°C, natomiast woda w morzu ma 21-23°C. Jeśli natomiast zamierzacie zwiedzać Bułgarię podczas wycieczki objazdowej wybierzcie się tam w październiku lub przed sezonem w maju lub na początku czerwca.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >