pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Bali - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Bali - orientalne wakacje

Bali to najchętniej odwiedzana przez turystów wyspa Indonezji słynąca z gościny i życzliwości mieszkańców. Jedne z najlepszych hoteli na świecie, także all inclusive pozwalają spędzić wymarzone wczasy w ciszy i spokoju, wybrać się na wycieczki po wyspie pełnej orientalnych świątyń, białych plaż położonych nad turkusowym oceanem. Zobaczcie komercyjną Kutę, pełną surferów, albo spokojniejszą Nusa Dua z najlepszymi hotelami all inclusive. Bali to orientalne wakacje w zgodzie z naturą.

Co warto zobaczyć na Bali? Atrakcje i kurorty

Wczasy na Bali turyści spędzają w takich miejscowościach jak Nusa Dua, Kuta czy Sanur. Najbardziej popularnym kurortem wakacyjnym jest Nusa Dua. To tu znajdują się luksusowe hotele i miasteczko zaprojektowane specjalnie pod turystów z centrami handlowymi, bulwarami i zadbanymi ogrodami.

Jenak to Kuta jest tą miejscowością gdzie oprócz życia nocnego są tętniące życiem ulice, równie wspaniałe hotele. Kuta znajduje się po drugiej stronie wyspy, tu również na plaży są odpowiednie fale do uprawiania surfingu.

Rodziny z dziećmi oprócz Nusa Dua wybierają także Sanur. To małą spokojna miejscowość z dala od wielkomiejskiego zgiełku z hotelami all inclusive.

Ale Bali to zdecydowanie coś więcej niż tylko hotele i plaże - to także ponad 20 tyś. świątyń, które tłumnie zwiedzają turyści przyjeżdżający tu na wakacje. Wycieczki na Bali to możliwość zobaczenia takich zabytków jak Pura Tanah Lot czy pałac na wodzie Taman Ujung.

Długi lot rekompensują krajobrazy na wyspie, wspaniałe wycieczki po wyspie, odkrywanie jaskiń i starożytnych zabytków buddyjskich. A wspaniała pogoda, turkusowy ocean i białe plaże pozwolą wypocząć na wczasach każdemu kto zdecyduje się tu przyjechać na wakacje.

POGODA, KLIMAT NA BALI

Na Bali można przylatywać na wakacje przez cały rok, choć panują tu pora deszczowa od listopada do kwietnia. Jednak mimo częstszych wtedy opadów deszczu nadal można się opalać, temperatura przez cały rok jest w granicach 30 stopni. Woda w oceanie zawsze ma ponad 20 stopni, choć jeśli chcecie uprawiać surfing to pianka się przyda. Od maja do października panuje pora sucha i wtedy jest to szczyt sezonu turystycznego na Bali.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >