pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Malta - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor
Malta - wczasy i wakacje last minute

Malta to jedno z najmniejszych państw świata. Pojedź na wakacje na Maltę, zobacz wąskie uliczki La Valetty, piaszczyste plaże na Gozo i Comino. Spędź wczasy na Malcie w hotelach all inclusive lub jeśli wolisz w tanich hostelach. Ciesz się śródziemnomorską kuchnią, restauracjami pochowanymi w zaułkach malowniczych uliczek Malty. Warto sprawdzić słynna plaże Golden Bay, jednak na wyspę większość turystów jeździ na wycieczki aby zwiedzać zabytki starsze niż egipskie piramidy. Jeżeli lubisz plażować, czy też zwiedzać zobacz nasze oferty last minute wczasów na Malcie i zobacz tę piękną wyspę.

Co warto zobaczyć na Malcie? Atrakcje i zabytki.

Malta to małe miasteczka z zabytkami, które sięgają czasów starożytnych. Najsłynniejszym z nich jest stolica La Valetta, z ponad 300 zabytkami - starożytnymi murami miasta, fortecami czy pałacami. To idealne miejsce na wakacje, pełne uroczych uliczek, wspaniałej architektury oraz klimatycznych knajpek na brzegiem morza i w zaułkach. Warto podczas wycieczki zobaczyć tam Pałac Wielkich Mistrzów, Katedrę oraz Zbrojownię.

Miłośnicy plażowania i spędzania raczej leniwych wczasów też nie będą narzekać. Jedna z popularnych plaż jest Golden Bay, gdzie odpoczywa stosunkowo dużo turystów, warto więc wybrać Ramla Bay - łagodne zejście do wody i żółty piasek pozwolą spędzić urlop w ciszy i spokoju.

Jenak miłośnicy plaż koniecznie muszą pojechać na sąsiednią wyspę Comino. Znajdująca się tam Blue Lagoon z turkusowo-szmaragdową wodą i białym piaskiem to doskonałe miejsce na spędzenia dnia na wylęgiwaniu się na plaży i kąpieli w morzu.

Bogata baza noclegowa Malty pozwala znaleźć hotele w każdym pułapie cenowym oraz każdej klasy. Wśród turystów bardzo popularne są hotele all inclusive, które zapewnią bezproblemowe wczasy.

POGODA, KLIMAT NA MALCIE

Na Malcie nie występuje zima. Lato trwa już od maja do października, a temperatury w tym okresie oscylują od 26 do nawet 40°C w lipcu i sierpniu. Generalnie jest tam dużo słońca i mało opadów. Warto też pojechać na zwiedzanie Malty w kwietniu lub listopadzie gdyż temperatury nadal osiągają 20°C. W czasie naszej zimy (grudzień-marzec) temperatura na Malcie waha się 15-18°C - więc kąpać się nie można ale zwiedzać wyspę jak najbardziej.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >