pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Meksyk - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Wczasy w słonecznym Meksyku

Wakacje w Meksyku to połączenie wspaniałych białych karaibskich plaż oraz starożytnej kultury Majów i Azteków. Podczas wycieczki do Meksyku zobaczycie kolonialne miasteczka, ukryte w dżungli piramidy i świątynie, a po zwiedzaniu czeka gorąca woda morza karaibskiego i wspaniałe hotele all inclusive. Resorty na Riviera Maya i w Cancun oferują najwyższy standard dla swoich gości. Spróbujcie meksykańskiej tequili i kuchni, zobaczcie występy Mariachi. Meksyk szczególnie zimą przyciąga na wczasy last minute w ciepłych krajach. A jeżeli lubisz zwiedzać zobacz nasz ofertę wycieczek objazdowych.

Meksyk - wczasy na plaży i wycieczki śladami Mayów i Azteków

Popularnymi kierunkami na wakacje do Meksyku jest Riviera Maya - Playa Del Carmen i Cancun oraz Puerto Vallarta.

Cancun to wysokiej klasy hotele często z formułą all inclusive, rozwinięte miasto tuż nad brzegiem Morza Karaibskiego, w którym można korzystać z jego udogodnień.

Wakacje lato 2019 w Playa del Carmen to wypoczynek w kurorcie turystycznym nad rajską plażą jedną z najładniejszych w Meksyku. Oprócz korzystania ze słońca i wody możliwe jest również zorganizowanie wycieczki do pobliskich zabytków w Tulum i okolicach. Nie można nie zobaczyć świątyń Majów, ruin w Uxmal czy też wiosek indiańskich. Nasze biuro podróży rekomenduje ten kierunek !!

Puerto Vallarta mieści się po drugiej, zachodniej stronie Meksyku nad Oceanem Spokojnym. Ten kurort turystyczny stanowi ciekawe urozmaicenie wobec Cancun i okolic. Głównym deptakiem jest Malecon i to wokół niego toczy się życie turystyczne tego kurortu.

POGODA, KLIMAT W MEKSYKU

Do Meksyku można pojechać na wakacje przez cały rok, bo przez cały rok temperatury tam osiągają około 30 C. Jednak w miesiącach maj-październik panuje tam pora deszczowa, kiedy to padają ulewne choć krótkotrwałe deszcze. Mimo to w tych miesiącach także da się opalić w Meksyku. Woda w Morzu Karaibskim przez cały rok ma ponad 20 C. Szukajcie oferty last minute i zobaczcie Meksyk na własne oczy :)

PUERTO VALLARTA - POPULARNE HOTELE

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >