pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Sri lanka - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Sri Lanka - wakacje w kraju herbaty

Spędź wczasy na Sri Lance! Zobacz najlepsze oferty last minute na Sri Lankę, wybierz czy wolisz super hotel all inclusive czy może wycieczkę objazdową? Sri lanka to piękne plaże z najlepszymi hotelami nad brzegiem oceanu oraz wspaniałe wycieczki objazdowe, na których zwiedzisz całą wyspę. Zabytki buddyjskie, karmienie słoni, kąpiele w Oceanie Indyjskim, pola herbaciane - to wszystko może ci zaoferować na wakacjach ten kraj. Wybierz wczasy last minute i leć na Sri Lankę!

Co warto zobaczyć na Sri Lance? Atrakcje i kurorty.

Najpopularniejszymi rejonami Sri Lanki, które zwiedzają turyści podczas wakacji są Zachodnia i Południowa Prowincja. Te rejony to piękne wybrzeża Oceanu Indyjskiego z hotelami all inclusive nad jego brzegiem i jednocześnie dżungla wgłębi lądu.

W zachodniej prowincji warto spędzić wczasy w kurorcie Wadduwa, oprócz wysokiej klasy hoteli znajduje się tam Park Narodowy Wilpattu, z wieloma gatunkami dzikich zwierząt. Obok znajduję się słynny sierociniec słoni w Pinnawala. Jest on stałym punktem programu podczas wycieczek objazdowych. Inna znają miejscowością wakacyjna w tej prowincji jest Negombo.

Południowa prowincja polecana jest młodszym, z uwagi na miejscowość która słynie z życia nocnego - Hikkaduwa. Możemy tam też spróbować sportów wodnych z surfingiem na czele. Natomiast nurkowie i osoby chcące zobaczyć podwodny świat chętnie wybiorą miejscowość Bentota, przy której znajduję sie wspaniała rafa koralowa, najładniejsza w rejonie Sri Lanki.

Warto też rozważyć wycieczki objazdowe po Sri Lance, gdzie w ciągu paru dni można poznać najciekawsze zabytki tego kraju, m in. świątynię z zębem Buddy czy posąg Buddy Odpoczywającego. Po takiej wycieczce można na drugą cześć urlopu zamieszkać w hotelu all inclusive nad brzegiem oceanu albo polecieć na Malediwy.

POGODA, KLIMAT NA SRI LANCE

Na Sri Lance ciepło jest przez cały rok, temperatura nigdy nie spada poniżej 25°C. Szczyt sezonu i ładna pogoda przypada na miesiące zimowe i wiosnę (listopad-kwiecień). W pozostałych miesiącach od maja do sierpnia występuje tam monsun, przez co są dni kiedy pada dosyć mocno. Jednak jechać tam można przez cały rok, woda w oceanie jest zawsze ciepła a delikatny deszczyk nie może pokrzyżować nam planów wakacyjnych.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >