pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Tajlandia - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Tajlandia - azjatyckie wycieczki i wczasy

Tajlandia to kraj, w którym jest co robić. Znajdują się tu zarówno wspaniałe buddyjskie świątynie, starożytne zabytki, często schowane w głębokiej dżungli, jak i zachwycające plaże, na których wypoczywają turyści przyjeżdżający tu na wczasy. Zobacz stolicę Tajlandii Bangkok - metropolie gdzie nowoczesność miesza się ze starożytnością. Jeśli wolisz plaże wybierzesz Phuket, Krabi czy Koh Samui - tajlandzkie wyspy z zachwycającymi plażami, turkusową wodą i słoneczną pogodą. Wspaniałe hotele w Tajlandii rzadko mają formulę all inclusive. Większość turystów w hotelach jada tylko śniadania, a na kolacje wychodzi do miasta, gdzie jest wiele knajpek z zachwycającym jedzeniem. Zwiedzajcie, smakujcie, odpoczywajcie podczas wakacji 2019 na białych plażach Tajlandii - warto ją zobaczyć z biurem podróży Dreamtours.pl !

Bangkok

Wyrusz na wakacje do Bangkoku, gdzie nowoczesne wieżowce , galerie handlowe mieszają się z buddyjskimi świątyniami, pałacem króla i kanałami po których pływają łódki, na których sprzedaje się lokalne owoce i warzywa. Oferty wczasów last minute do Bangkoku to tania możliwość zobaczenia tej niezwykłej stolicy i jednocześnie start wszystkich wycieczek po Tajlandii. Zapraszamy na wakacje do Bangkoku z Dreamtours.pl

POGODA, KLIMAT W TAJLANDII

Idealny czas na wakacje w Tajlandii to miesiące październik-marzec. Jest to to pora sucha, deszcze prawie nie padają a temperatury nie przekraczają 35 C. Od marca zaczynają padać deszcze i temperatura przekracza wtedy 40 C - to pora deszczowa. W miesiącach czerwiec-październik temperatury trochę spadają, natomiast opady nadal mogą być duże i jest bardzo wilgotno.

Phuket

Phuket to największa wyspa Tajlandii, główny kierunek turystów, którzy chcą poleżeć na długich, białych plażach, spróbować tajskiego jedzenia oraz oczekują bogatego życia nocnego. Restauracje, bary i puby są tu otwarte przez całą noc, Phuket to najbardziej rozrywkowa część Tajlandii. Wczasy na Phuket to także możliwość w uczestniczeniu w wielu wycieczkach, można zwiedzić sąsiednie wyspy, zobaczyć dżunglę czy też słynne skałę Jamesa Bonda. Największą i najbardziej znaną plaża na Phuket jest Patong Beach i to tam znajdują się najlepsze hotele czasami również w wersji all inclusive.

Wczasy na Krabi

Jeśli chcesz wypocząć wśród zapierającej dech w piersiach natury, na długich białych plażach wybierzesz Krabi jako miejsce na Twoje wakacje.
Oprócz leżenia na plaży, można oczywiście spędzać czas bardziej aktywnie - sporty wodne, trekking po dżungli w poszukiwaniu świątyń buddyjskich to tylko niektóre z atrakcji, które można robić podczas wycieczki na Krabi. Bardzo dobre hotele z all inclusive pozwolą Ci zrelaksować się i odpocząć na wakacjach.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >