pn - pt: 9-21 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Tunezja - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Tunezja - wczasy i wakacje

Tunezja - pojedź na tanie wakacje albo na wczasy do Tunezji, zobacz piękne plaże, ciepłe morze przez cały rok. Odwiedź Hammamet czy Djerba, odpoczywaj w luksusowych hotelach all inclusive. Miłośnicy wycieczek zobaczą Saharę, rzymskie starożytne miasta i zabytki, a osoby lubiące aktywny odpoczynek mają możliwość skorzystać z pól golfowych, czy też z szerokiej gamy sportów wodnych. Wczasy w Tunezji to doskonały odpoczynek dla całej rodziny - hotele z animacjami dla dzieci zajmą się najmłodszymi.

Co warto zobaczyć w Tunezji? Atrakcje i kurorty.

Tunezja ma wiele wspaniałych zabytków, które warto zobaczyć podczas wycieczki objazdowej po kraju. Najważniejszym z nich jest stare fenickie miasto Kartagina, dobrze zachowane starożytne zabytki zachwycą każdego turystę.

Stolicą Tunezji jest Tunis, warto tam zobaczyć Wielki Meczet czy też Suk Książęcy. Turyści chętnie też odwiedzają Sidi Bou Said - spokojne miasteczko położone na klifach, z białymi ścianami budynków i niebieskimi okiennicami. Tam poczuć się można jak w Grecji, spacerując po krętych urokliwych uliczkach i próbując lokalnej kuchni.

Kurortami turystycznymi jest z pewnością jest Hammamet - miasto z wieloma hotelami all inclusive, piękną plażą z ciepłym przez cały rok morzem. Wiele osób wybiera także wyspę Djerba, gdzie znajdują się chyba najlepsze hotele w całej Tunezji, więc jeśli lubicie luksusy za niską cenę powinniście koniecznie ją zobaczyć!

POGODA, KLIMAT W TUNEZJI

Do Tunezji można jeździć przez cały rok. Najcieplej oczywiście jest w wakacje - w lipcu temperatury mogą osiągać nawet 40°C za sprawą wiatrów wiejących znad Sahary. Zimy są bardzo łagodne, nawet w styczniu temperatura często przekracza 20°C. Osoby nie lubiące upałów powinny wybierać miesiące wiosenne lub jesienne. Także wyjazd na ferie zimowe będzie udany - w Tunezji jest ponad 300 dni słonecznych w ciągu roku.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >