pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Ibiza - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
 • od 1 gwiazdki
 • od 2 gwiazdek
 • od 3 gwiazdek
 • od 4 gwiazdek
 • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
 • do 300 euro
 • do 400 euro
 • do 500 euro
 • do
X Zatwierdź
Najniższa cena
 • Najniższa cena
 • Ocena Tripadvisor

Ibiza - Wakacje na Białej Wyspie

Ibiza - wczasy na Białej Wyspie w najlepszych klubach na świecie z najlepszymi dj'ami. Zaplanuj wycieczkę last minute do tego raju dla imprezowiczów, gdzie w wakacje imprezy odbywają się codziennie do białego rana, a w ciągu dnia odpoczywać można leząc przy basenie lub na jednej z wielu zachwycających plaż. Ale Ibiza to nie tylko imprezy - to także wczasy wśród zielonych wzgórz, odpoczynek na plażach schowanych w zatoczkach. Znajdź super tanie last minute na Ibizę i spędź wakacje swojego życia!

Co warto zobaczyć na Ibizie? Kurorty i atrakcje.

Ibiza to imprezowa stolica Europy. To tu w okresie wakacyjnym przyjeżdżają wszystkie gwiazdy muzyki elektronicznej, a zabawa trwa codziennie do białego rana.

Najważniejszymi miejscowościami wakacyjnymi, do który przyjeżdżają turyści na wczasy są stolica wyspy Ibiza Eivissa, z pobliską Playa Den Bossa oraz San Antonio. Eivissa to kręte uliczki starego miasta, połączone z nowoczesną częścią wyspy, na która góruje twierdza. Warto przyjechać tu na wycieczkę albo imprezę, jednak hotel lepiej wybrać w niedalekiej Playa Den Bossa. To imprezowy kurort z hotelami all inclusive oraz wielkimi dyskotekami Ushuaia i Hi Ibiza. Nie można się tu nudzić.

Po drugiej stronie wyspy znajduję się San Antonio. To drugi kurort, najbardziej oblegany na wyspie, słynący z przepięknych zachodów słońca przy Cafe del Mar i portu jachtowego oraz oczywiście dyskotek.

Rodziny z dziećmi będą wybierać mniejsze miejscowości gdzie jest ciszej i praktycznie bez imprez nocnych. Możemy polecić Cala Tarida oraz Santa Eulalia. To mniejsze miejscowości, z pięknymi plażami schowanymi w cichych zatoczkach. Można tu spokojnie odpocząć bez hałaśliwych imprezowiczów.

Niedaleko Ibizy znajduje się malutka wysepka Formentera. Warto się tam udać choćby na wycieczki, znajdują się tam najpiękniejsze plaże w całym basenie Morza Śródziemnego!

POGODA, KLIMAT NA IBIZE

Jak w całym basenie Morza Śródziemnego, najlepsza pogoda na Ibizie panuje od maja do końca października. Najcieplej jest w miesiącach wakacyjnych lipiec-sierpień, kiedy to temperatura przekracza 30°C. Wtedy też najlepiej jest przyjechać na Białą Wyspę jeśli myśli się o imprezowaniu. Osoby lubiące zwiedzać powinny wybrać kwiecień-maj, lub wrzesień-październik, nie jest tedy tak gorąco ja w wakacje. Temperatura wody w miesiącach letnich wynosi około 20-25°C.

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >