pn - pt: 8-20 sb: 10-14
Schowek
 58 741 59 20

Jamajka - wakacje, wczasy, wycieczki first i last minute - Dreamtours.pl

rozwiń filtry Vzwiń filtry ^
1 wybrane
Dowolne
Wybierz lotnisko wylotu
Polska
Niemcy
Inne
X
Zatwierdź
-
7-15
Wybierz długość pobytu
X
Zatwierdź
Dowolne
Wybierz wariant wyżywienia
X
Zatwierdź
Dowolny
  • od 1 gwiazdki
  • od 2 gwiazdek
  • od 3 gwiazdek
  • od 4 gwiazdek
  • od 5 gwiazdek

Dowolny
Wybierz udogodnienia
Pokój
Położenie
Obiekt
Dla ciała i duszy
Dzieci
Sport
Narty
X
Zatwierdź
Dowolny
Wybierz organizatorów
Polscy organizatorzy:
Niemieccy organizatorzy:
X
Zatwierdź
Dowolna
Cena za osobę
  • do 300 euro
  • do 400 euro
  • do 500 euro
  • do
X Zatwierdź

Jamajka - wakacje w karaibskim słońcu przy muzyce reggae

Jamajka to wakacje 2019 na karaibskiej plaży przy dźwiękach reggae i drinku z rumem. Zobacz ojczyznę Boba Marleya, zamieszkaj w jednym z licznych resortów wakacyjnych all inclusive. Zwiedzaj kolonialne miasteczka, wygrzewaj się na białych piaskach plaż Jamajki i kąp się w szmaragdowej wodzie Morza Karaibskiego. Spędź wczasy na katamaranie, kajaku, czy windsurfingu, spróbuj wspaniałych owoców morza, zobacz Montego Bay, wybierz jedną z tanich ofert last minute na Jamajkę !

Co warto zobaczyc na Jamajce? Kurorty i Atrakcje.

Jamajka to wakacje na luzie. To tu narodziło się reggae, tu mieszkał i tworzył Bob Marley, w wiosce Nine Mile można nawet zobaczyć jego dom przerobiony na muzeum. Duża cześć wyspy to parki krajobrazowe, w których można podziwiać dzikie zwierzęta i niezwykłe gatunki roślin.

Miłośnicy odpoczywania na plaży powinni zatrzymać sie w Montego Bay lub Negril. Plaże w tych miejscowościach mają biały karaibski piasek, a morze to najpiękniejszy odcień turkusu. Negril leżące po zachodniej części wyspy to kurort z wieloma hotelami all inclusive, może poszczycić się najpiękniejszą plażą Seven Miles Beach.

Na północy wyspy leży inna często wybierana przez turytów na wczasy miejscowość - Montego Bay. Ten luksusowy kurort posiada hotele all inclusive zbudowane przy samej plaży, to także najlepsze miejsce na Jamajce na uprawianie sportów wodnych czy też wypraw na snorkeling albo nurkowanie głębinowe.

Spędzając wakacje na Jamajce warto pojechać na wycieczkę do stolicy Kingston jak i dawnej stolicy Port Royal. Port Royal został zniszczony podczas trzęsienia ziemi, jednak ruiny są otwarte dla turystów. W Kingston można podziwiać kolonialną zabudowę tak charakterystyczną dla Karaibów.

POGODA, KLIMAT NA JAMAJCE

Jamajka leży niedaleko Kuby na Karaibach, pogoda jest wiec podobna. Pora deszczowa występuje od maja do października, może wtedy padać, jednak przeważnie są to opady krótkotrwałe, po których wychodzi zaraz słonce. Temperatura przez cały rok oscyluje w okolicach 30 stopni. Pora sucha występuje naszą zimą - grudzień-marzec. Woda w morzu przez cały rok ma około 25 stopni. Naszym zdaniem na Jamajkę może jeździć przez cały rok!

Zadzwoń

58 741 59 20

Pomóc Ci znaleźć wycieczkę? Kliknij >